5 Ocak 2017 Perşembe

Beyond İpek RimelYeni kozmetik markam beyond'du artık biliyorsunuz. Nerdeyse bütün ürünlerimi herşeyimi ordan alıyorum. Artık mağaza da alacak ürün kalmadı o derece. Hatta yedekleri bile var. 

Kore dizileri izliyorsanız bu marka dikkatinizi çekmiştir ve tabi bu rimele de denk gelmişsinizdir. İncecik ucu ile takma kirpik etkisi yaratan rimel. 


Bu rimelden önce Clnique maskarasını kullanıyordum. Ondan da memnundum. Kirpikler de herhangi bir dökülme vs yaşamadım. Temizlemesi de kolaydı. Bu ürün de aynı şekilde. 

Kirpikler de topaklanma yapmıyor. Yapısı çok ince olduğu için birkaç kez üstünden geçmek gerekebiliyor. Kirpiklere doğal bir görüntü veriyor. 

Fiyatı 60 tl civarıydı. Bence denemelisiniz.

4 Ocak 2017 Çarşamba

Yves Rocher Cilt Makyaj Temizleyici


1-2 ay önce almıştım bu ürünü. Daha önce göz makyaj temizleyicisinden çok memnun kalınca cilt temizleyicisi de iyidir diye düşünüp aldım.

Yves Rocher'dan. büyük boy olması bir avantaj uzun süre kullanılır. Temizlemesi de güzel sevdim yani. Daha önce Loreal'den cilt makyaj temizleme suyu kullanmıştım. O da güzeldi bu da güzel. Şans verilebilir. Kokusu da baymıyor. 

Ama bu markanın sadece bu iki ürününü seviyorum. Cilt bakım ürünleri bana göre değil maalesef. Çok severek kullanamadım. 

Günlük makyaj yapıyorsanız mutlaka temizleme jelinizden önce makyaj temizleme suyu kullanın.