18 Ağustos 2017 Cuma

Beyond True Eco Serum

Uzun yıllarca uğraşıp, zorlu koşullardan geçip en nihayetin de aradığım kozmatik markay korenin içinde bulmak pek de şaşırtıcı değil doğrusu. Ne de olsa Avrupa da neymiş artık, Güney Kore diye bir ülke var. Her alanda yaldır yaldır koşarak geliyor. 

Öyle böyle değil 10 kız'dan 9'u koreli bir oyuncuya aşık. Ama nasıl aşık olmayacaksın ki bir kere çok sevimliler ve yakışıklılar gözlerden kalplerin fışkırmasına neden oluyorlar. 
 
Drama alanında almış başlarını gitmiş olsalar bile K-Pop bence o kadar da güzel değil. Hala kulağıma pek hoş gelmiyor. Bazı dizi ost'ları tamam efsane olabiliyor ama genellemeye vurunca K-Popu dinlenebilir kılan şey dansları ve görsel efektleri bence. Bak bak konu nerelere gidiyor.

Şimdi birde GOT spoilere verirmişim. Kızlarla tatildeyiz gece 2 de sen kalk GOT yeni bölümü izle sonra o saatte bize heycanlı heycanlı anlat. Sorry de bizde izlicez bölümü kızım sussana yat uyu yani.

Ne diyordum efendim drama'dan sonra en büyük ilgi alanım kozmetik. Ama korkmayın yutubır değilim. Makyaj videom da yok. Ama cilt bakımı olunca iş benden sorulur diyebileceğim noktadayım. Öyle ki etrafımda ki hemen hemen herkes bu işi yapmam gerektiğinde hem fikir. Bir uzman estetisyen değilim ama 20 li yaşlardan beri cilt bakım ürünleri kullanırım.  Demek oluyor ki tavsiyelerime kulak verin.

Beyond demiştim, LG markasının kozmetik ürünleri. Anlamsız bir cümle oldu ama anladınız bence. LG demişki kozmetik işinede girelim yüksek teknolojili ürünler üretelim.

Bak şimdi bu ürünleri kullandığımdan beri cildimdeki değişmeleri herkesler fark ediyor.Nolduuu cildine, ne sürdüüüünnnn. Bu sözü söylettiren bir ürün söyleyeceğim şimdi size.

İçerisinde her türlü vitamin , mineral ve faydalı içeriğin bulunduğu, hayvanlar üzeerinde test edilmemiş , zararlı kimsayallların olmadığı bir ürün. Ciltte yenileyici özelliğine sahip olsa gerek.
Ben bu ürünü her akşam serum altına sürüyorum. Sabah bi kalkıyorum ki aydınlık bir cilt. Gece gece ne oldu kim yeniledi benim cildimi. 

Ne işe yarar kısmı aşağıda daha profosyonel dille anlatılmış. Aşağıda okuyacaksınız cilt ton düzensizliği ile savaş veriyormuş, demek benim cildimin açılması bundan olsa gerek. Bende diyorum nuruma nur nerden katıldı.


Bu %100 organik içerikli sıvı cildin ilk ihtiyacı olan "beş soruna" yardım etmek için formüle edilmiştir... Fermente edilmiş A,C,E vitaminleri içeren ve "omega yağ asitleri içeriğiyle zengin" özel bitki özleri içeren bu sıvı hücrelerin beslenme rezervini güçlendirmeye yardımcı olur... Yeni başlayan kırışıklıklar, ciltte ton düzensizlikleri ve nemsizlik belirtileri ile savaşmayı hedefler... Cilde taze, dinç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Cildin altına hızla nüfus etme özelliği dolayısıyla hücrelerin oksijen taşıma kapasitesini artırmaya yardımcı olur. Ardından kullanılacak krem için cildi hazırlar. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Sürdürülebilir tarım ürünleri kullanılmıştır. Bazı içerikleri doğaldır ve çevreye zarar vermeden üretilmiştir. Ambalajı geri dönüşümlüdür. Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmaz ve tüm ürünler dermatolojik onaylıdır

Şimdi bu ürünleri ankara da yaşayanlar ankamall- beyond 2, katta bulabilirler. Ankara da yaşamayanlar ise @ankamallbeyond ig adresinden istedikleri ürün hakkında bilgi alırlar ve ürünü satın alabilirler.

Benim adımı verip alanlara belki küçük süprizler olabilir bilemiyorum.2 yorum: