4 Mayıs 2017 Perşembe

İron Fist Dizi Konusu

2000"li yıllar da MARVEL X-MEN animesini film olarak yayınladıktan sonra peş peşe marvel karakterleri ekranda kendilerine yer bulmaya başladılar.

Önceleri Daredevil , Electra , X-MEN varken peş peşe çorap söküğü gibi İron Man, Kaptan Amerika, Thor olmadı hepsini bir filmde toplayalım dediler Yenilmezleri yaptılar en son Doktor Strange izledik 2018 de gelecek yeni Marvel Filmlerini bekliyoruz tabi.

Dizi sektörü de bundan nemalanan taraf. Marvel ve DC evrenin den bir çok diziyi zaman zaman takip ettim. İçlerinde ARROW dışında pek hatırı sayılır diziye denk gelemedim.  Son zamanlar da Flash da tutulan diziler içerisinde. 3, sezon yayınlanıyor olması lazım.

Daradevil , jessica jones , ajan carter derken bu sene sokak kahramanlarından iron fist yayına başladıb İlk sezonu 13 bölüm olarak yayınlandı.  Orta halli dizilerden birisi. 

İron fist marifeti iyi derecede uzak doğu sporu bilmesi ve kolunu demir yumruk olarak kullanabilmesi. Sinirlenince kolu parlıyor ve önünde hiçbirşey duramıyor. Duvarları , Çelik Kapıları tek yumrukla hallediyor. 

Marvel evreni seviyorsanız eğer şans verebilirsiniz. 

1 yorum: