12 Nisan 2017 Çarşamba

BLOGGER TEMALARI

Bloggera yeni temalar gelmiş, Çok önceden gördünüz zaten değil mi ? 

ARŞİV VE TAKİPÇİ LİSTESİ İÇİN SOLDAKİ 3 TANE ÇİZGİYE TIKLIYORSUNUZ.

Uzun zamandır post girmiyordum yine soğudum buralardan ama bakalım geri döndüm gibi. Aslında bu siteyi yaptırcam bir aksilik olmazsa diyelim. Daha profosyonel birşeyler olsun istiyorum ama gerek benden de kaynaklı istediğim gibi zaman ayıramıyorum buralara.

Bahsedilecek bir sürü konu var. Tavsiye edilecek kitaplar, tavsiye edilecek cilt bakım ürünleri. Hepsi beklemede. Ufak ufak başlıcam buralara.

Yine denemeler yazıcam. 

Blog okuyan takip eden var mı bilmiyorum. Herkesler ig de takılıyor. Anlık hikaye paylaşmaktan , canlı yayın yapmaktan başka insanların ne işi var ki ? 

Birde insta- bloggerlık çıkmış. Onu hala anlamadım.

Buranın yansıması gibi ig de de paylaşım yapmak lazım sanırım. 

Sosyal medya olayı acayip bişi, Sanırım yaşlanıyorum, sosyal medya'yı gerekitği gibi takip edemiyorum. Herşeyin 1-2 tane olduğu günlerin insanıyım ben. Alternatifler ve mecrelar çoğaldıkça ne nerde bilinmiyor. 

Bloğa ig hesabı açıcam. Sanırım öyle bir hesabım vardı yeniden aktif edeyim. Buraya bir yerlere adresimi yazarım takip etmek isteyen olursa ki belki istersiniz ne bileyim. 

3 yorum:

 1. Elbette sizi takip etmek isteriz. Bloggerliğin en bariz özelliği iyi dostlukların kurulmasıdır.

  YanıtlaSil
 2. ben sadece googleyi kullanıyorum birde pinteresti , diğer yerlere yetişemiyorum çünkü... sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar.
  Uzun zamandır sesiniz duyulmuyordu. Ne yalan söyleyeyim, en az ben de sizin kadar soğudum. Ama arada sırada blog sayfama uğruyor temasıyla vakit geçiriyor, arada bir de ilham gelince bir şeyler paylaşıyorum.

  Sizi tekrar yeniden blog sayfasına devam eden bir blogger olarak görmek isteriz. İçinde yalanı, dolanı olmayan, çıkar ve menfaat gözetilmeden sürdürülen tek dostluğun buradaki dostluklar olduğuna yürekten inanıyorum. Eğer karşılıklı hukukumuz olan bir ortamda olmuş olsaydık, bu güzel dostluğu böyle güzel bir şekilde sürdürebileceğimizi sanmıyorum.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil