23 Kasım 2016 Çarşamba

Yves Rocher Alışverişi


Geçenlerde birkaç eksiğimi almak için çok eskilerden beri müşterisi olduğum yves rocher mağazasına uğrayım dedim. Seneler önce sadece ankamall de mağazaları varken alışveriş yapardım. Sonraki yıllar da birçok yere mağaza açtılar. Benim bildiğim sadece kızılay da 3 tane mağazaları var gerçi bulvar üzerinde ki mağaza hala aktif mi bilmiyorum.

Bu markanın bir çok ürününü kullandım. Müşterilerine karşı özel indirim ve hediyelerinden dolayı da her zaman kalbimi feth etmiştir. Her doğum gününüz de mutlaka hediye verirler.  Böyle de hoş bir mağazadır.

Fiyatları da aslında uygundur ama bu aralar biraz pahalı geldi. Göz kalemleri 27 tl'di. Biraz pahalı mı bana mı öyle geldi Tabi şimdi birde doların yükselmesiyle herşeye zam gelir. Ocak ayın da yeni yıl fiyatları diye zam'lar her yerde kendini göstermeye başlar.  

Yeni zamlar gelmeden ve %30'luk bir indirim varken bende ihtiyacım olan birkaç şeyi alayım isttedim. Yine tabi firmanın hoş hediyeleri de vardı. Mesela burda ki vücut losyonu ve yeni çıkan serumları yine hediyeler arasında. Göz makyaj temizleyici ise favori ürünüm. Ondan geniş çaplı bahsetmek istiyorum. Almanız ve almamanız gereken makyaj temizleyecilerinden bahsedeceğim.

Yine tonik etkili yüz için makyaj temizleme suyu. Aslında ben temizleme suyunu beyond'dan alacaktım lakin satıcı kız övünce bir de %30 gibi bir indirim uygulanınca şans vermek istedim. Bu ürünüde deneyip sizinle paylaşaycağım.1 yorum: