10 Kasım 2016 Perşembe

Beyond Skinny Pore Deep Cleanser


Bu aralar Beyond dışında bekleyen ne kadar ürünüm varsa hepsini elden çıkardım. Kesinlikle cilt bakım firmamı buldum diyebilirim. 

Beyond markası maalesef yeteri kadar tanınmamakta.  Ürünleri tamamen bitkisel ve lg firması tarafından yüksek teknoloji kullanılarak üretiliyor. Korean Drama izleyenler dizilerden bu markaya alışkındırlar. Bizim ülkemiz de Missha daha çok bilinsede cilt bakımında kesinlikle Beyond diyorum.

Ankara Ankamall'de mağazaları mevcut. Her gititğim de mutlaka bir kaç tane ürün alıp çıkıyorum.  Alıdğım ve kullandığım tüm ürünleri burdan tanıtacağım.

Temizleyici ürünlerle başlayalım. Benim kullandığım Skinny Pore Deep Cleanser. 
Geniş gözeneklerim için aldığım ürün. Gözeneklerde biriken kir ve yağı minimize etmek için bitkisel içeriklerle formüle edilmiş yüz temizleyicisi. 

Ürünün güzel yanı çok az bir miktar dahi kullanıma yetiyor. Nohut tanesi kadar miktarı avucunuza alıp hafif suyla yüzünüzde köpürtüyorsunuz. Yüzünüz köpük köpük oluyor hafif masaj yaparak cildinizi temizliyorsunuz. Sabah ve akşam kullanımına uygun. 

Bazı köpük temizleyiciler kullanım sonrası yüzünüz de yapışık yapışık bir his bırakır. Bu üründe ise cildiniz de ferahlama hissi uyanıyor.

Karma - yağlı ve geniş gözenekli ciltlerin severek kullanacağı ürün. 

Beyond firması ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor.
 Tamamen bitkisel ve geri dönüşümlü kutular kullanıyorlar. Ayrıca helal sertifikalı. İçerisinde domuz jelatini vs bulunmadığı bilgisini aldım.
Güvenle kullanılabilir ürünler.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder