13 Ekim 2016 Perşembe

Syoss Saç Boyası

Bu saç boyasını gördüğünüz anda kaçınız !!

Watsons mağazasında gezerken karşıma çıktı. kutusunu inceleyince de hoşuma gitti denemek amaçlı aldım. Üzerinde ki 'AMONYAKSIZ'yazısı beni asıl cezbeden neden oldu.

Oldukça iddaalı bir şekilde %90 parlaklık vaad ediyordu. Hem amonyak içermiyor hem de extra parlak vereceğini söylüyordu.  

Watsonslar da indirimli satış fiyatı 13,90 tl. Diğer markalarla aynı fiyat aralıığında.

Yapısı normal boyalara göre oldukça akıcı. Sürerken dikkatli olmak gerekiyor, su'dan biraz kıvamlı. Bu yönüyle direk (-) hanesinde yer alıyor.

Kutu içeriğinde 30 dk bekletilmesi söyleniyor, Ben 1 saate yakın beklettim. Saç derisinde rahatsız edici yanma hissetmetim.

1 Saat sonrasında saçımı boyadığım da ise, boya aktı ve gitti. Saçıma çok az renk kattı ve dahası boya MAT. Bildiğiniz mat yani. Saçım boz - mat bir renge dönüştü. 

Vaad ettiği hiçbirşeyi bana vermedi. Hem rengi tutmadı hem de saçım matlaştı. Ve yıkandıktan sonra saç derimde hafif bi yanma hissediyorum.

Sonuçtan hiç memnun kalmadım. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün değil. Boşuna risk almayın. Her zaman kullandığınız boyaları kullanmaya devam edin, fazladan heyecan aramak gereksizmiş. 
Gerçekten verdiğim paraya üzülüyorum şu an. Ama napalım tecrübe oldu, ben yandım eller yanmasın.

2 yorum:

  1. Bende seninle aynı görüşü paylaşıyom bu boya hakkında , berbattttt !!!!!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok garip boya hatta denediğim en kötü boya bile diyebilirim

      Sil