17 Eylül 2016 Cumartesi

Younger Dizisi


Younger dizisini TLC tanıtımın da hep görürdüm ama bir türlü elim izlemeye gitmezdi ta ki geçenler de can sıkıntısından çerezlik izlenecek birşeyler arayana dek. 

Şu anda yayınlanmış 2 sezonu var her sezon 12 bölümden oluşuyor ve bütün sezonları iki güne kalmadan bitirdiğimi söylesem ?

Dizi acayip sardı, bölümleri 25 dk dan oluşuyor. Ne olduğunu anlamadan bitiyor ve kendinizi peş peşe bölümleri izlerken buluveriyorsunuz. 

40 yaşında ki liza esinden boşanmıştır, lisa'nın hindistan da okuyan bir de ergen kızı vardır ve masraflarını karşılamak için çalışmak zorundadır. Lakin liza ilerlemiş yaşından dolayı iş bulmakta zorlanır mesleği olan yayıncılık sektörü gençlerin elindedir ve kimse orta yaşlı bir kadını işe almak istemez. 

Liza bu konu hakkında arkadaşına bar da dert yanarken josh isimli genç liza'yı 26 yaşlarında sanarak liza'ya kur yapar. Liza bu durumu kullanarak kendi yaşını 26'ya çeker ve bir yayıncılık firmasında işi pazarlama bölümü asistanı olarak işi kapar. 

Aynı firmada çalışan kelsey (hillary duff) ile de yakın arkadaş olurlar, 2 sezon boyunca liza ve arkadaşlarını keyifle izliyoruz. Gerçekten çok eğlenceli, ve liza gerçekten 20 li yaşlarında görünüyor, inanamadım. Nette araştırmam üzere liza gerçekten 41 yaşındaymış. Tamam yanakları hafif sarkmaya başlamış ama 40 lı yaşlarıma geldiğim de liza gibi görünsem daha ne isterim ki, 

Eğlenceli birşeyler izlemek istiyorsanız kesinlikle younger dizisine başlayın. 2 arkadaşımı şimdiden dizinin fanatiği yaptım bile.

5 yorum:

 1. Ayrılık acısına da iyi gelir mi :) kafa dağıtmak için biseyler arıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tam senlik diyebilirim izle bak nasıl dağılcan :)

   Sil
  2. Tamam hemen başlıcam saol :)

   Sil
 2. Kitabı da var :) kitabını bitirdim ama diziyi henüz birkaç bölüm seyrettim.Çerez tadında ikisi de hemen bitiyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kitabından bilgim yoktu, dizi izlemesi keyifili oyunculuklar ve senaryo iyi gibi

   Sil