6 Eylül 2016 Salı

Tülin Seda Sayan da

Ne dedim ben he ne dedim size. daha 2 gün önce demedim mi ? Kolaysa Tülini çıkar ben buna bomba transfer derim diye.

Ama ben zuhal topal çıkarsın istiyordum lakin seda bacı hızlı çıktı. Kapmış Tülini.

13 yıl önce tanımışız caner"le tülini. Aman efendim herkes ne izlerdi. Sahi bunlar niye evlenmemişti ki ???

Aha buraya yine yazıyorum. Caner'le, Tülin ilerleyen zamanlar da ortak bir program da bir araya gelirse şaşmayın. Zuhal Topal'ın yerinde olayım hem caneri hem tülini çalarım, O zaman ultra bomba program olur.

Seda bacı tülini nasıl ikna edip programa çıkardı acaba. 

Aa bak birşeyi merak ettim, bu ikisinin hala ekran da kısmet aramasına inanmıyorsunuz değil mi ? Yani bunlar burdan birer eş bularak mı gidecekler ? 

Hayır efendim olayın boyutu bence tamamen reyting. Ekranda görünme, ama yine diyorum helal diye. 13 yıl sonra bile hala prim yapıyorlar. Öyle demeyin bu ekranlar dan kaç kişi geldi geçti. Bi caner'le , tülin kolay olunmuyor.

Bakın bakalım 13 yıl içinde tülin neler yapmış. 

Hiçbir şey yapmamış, anaokulu öğretmeniymiş, canı istemiş çalışmış canı istememiş çalışmamış, öyle diyor kendisi. Merak edenlere duyurulur başından nişan söz hiçbişi geçmemiş.

Yılların beklenen gelin ve damat adayları caner'le tülin ekranlarda yeniden yerlerini aldılar. Hadi hepimize en çok da 13 yıl sabırla ekranda onları görmeyi bekleyen teyzelerimize hayırlı uğurlu olsun.

Türk halkı karar verirse tülini de, caneri de evlendirir. Şurda 2 ay öncesine kadar 5 dakika da tank kullanmayıp öğrenip dolaşmaya çıkan, F 16 ya sıkıysa yere in diye tehditler savuran amcalarımızın eşleri onlar.

Birşey daha ekleyim, kız bu tülin hala güzel. ben beğendim şahsen. biraz dişlek felan tamam ama hala hoş yani. saçları da hala sarı.

5 yorum:

 1. Yok be canım bunlar evlenmez bunlar biraz gösteriş yaparlar reyting işte sonra yine saman köpüğü:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. öyle tabi her iki tarafda da çıkar var

   Sil
 2. Şu saçma programları bi kaldırmadılar gitti.. Yazık halkımıza :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. halkımıza yazık olduğunu düşünmüyorum sonuçta halk kendi istiyor bu tarz programları. Ve kadınlarımız bu programları izlemeye devam ettikleri sürece her defasında şekil değiştirip yine yayınlanacaktır. nerdeyse 10-15 senedir farklı yorumlarla hep ekranlarda oldular.

   Sil