4 Eylül 2016 Pazar

Schwarzkopf Saç Bakım Serumu

Bu ürün birkaç ay önce gratis mağazaların da gezinirken karşıma çıktı. Schwarzkopf adını hep biliriz ama şimdiye kadar hiçbir ürünü ilgimi çekmemişti. İlk kez kullanacağım bu markaya şans vermek istedim, sonuçta bilinen bir marka olduğu için kötü olamaz diye düşünmüştüm.

Bu ürün günlük saç bakım serumu, temiz saça uygulanıyor. Hoş bir kokusu var. Kapağı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmesi lazım ve gördüğünüz gibi ateşle yaklaşmayın diyor. 

Ben duş sonrası temiz saça uyguluyordum. Yıkanmıyor. Ürünü iyice çalkalıyorsunuz ve içinde bulunan altın rengi pullar yağla etkileşime geçiyor, görsel anlamda harika bir görüntü çıkıyor. Sanıyorsunuz ki bu pullar sizin de saçınıza bu ışıltıyı katacak.. 

Satış için kesinlikle iyi taktik.

Bende saçlarıma ışıltı katacağına inanarak aldım. Fiyatı da oldukça uygun, yanlış hatırlamıyorsam 20 tl civarıydı.

Ürünü 2 hafta boyunca, hafta da 3 kez kadar kullandım. Ve memnun kalmadım. Saçlarım da yağlanma yaptı. Ürünü kullandığım da saçlarım sanki daha çok ağırlaşıyordu. 

Bütün bir şişeyi atmak zorunda kaldım, bir başkasına vermeyi dahi canım istemedi, Sonuçta memnun kalmadığım bir ürünü başkasına tavsiye edemem ya da kullanın diye veremem.

Aldığıma pişman olduğum ürünler arasında yerini aldı. 

Bu ürünü almayı düşünüyorsanız , almadan önce biraz daha kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. 

Ve bu tarz saç bakım serumlarını artık bir çok marka çıkartıyor, eğer saç bakım serumuna ihtiyacınız varsa markaları araştırarak karar verin. Hatta organik serum bulursanız onu kullanın.

2 yorum:

  1. benimde hiç memnun kalmadığım bir ürün... tavsiye etmem. sevgiler

    YanıtlaSil