28 Eylül 2016 Çarşamba

Grease Live - Warcraft

2016 yapımı.TV filmi olarak çekilen grease filminin kopyası. Sırf grease sevdiğim için meraktan izlediğim ya da izlemeye çalıştığım bir film. Kötü bir kopya olmuş diyebilirim.Filmi atlaya atlaya hatta sadece müzikal kısımlarını izledim. 

Sandy rolünde ki Julianne Hough hariç diğer oyuncuların sırıttığını düşünüyorum. Grease havasını vermeye çalışmışlar ama olmamış yani. Vanessa Hudgens yer almasına rağmen olmamış. Eğer ki bir yerlerde denk gelirseniz çerezlik yerine dahi izlemeyin derim. Açın orjinalini izleyin hep aynı keyfi alıyorsunuz.
 
Ben filmi bu kadar gömdüm ama İMDB değeri oldukça yüksek. 7,5 puan verilmiş. Beğenerek izlediğim bir çok filmi geride bırakmış ki şaşırtıcı. 

Vanessa Hudgens'in High School Musical'den sonra yıldızı düşmeye mi başladı. Kaliteli yapımlar da yer aldığı yok. Başrol değil yan rol olarak dahi iyi filmlerde göremiyoruz kendisini. Yaşıtları oscar heykelciklerini kucak kucak götürürken vanessa film bulmakta zorlanıyor gibi sanki. 

 Diğer bir film warcraft yine İMDB değeri 7,4 ama resmen saçmalamışlar. İMDB ye göre film seçmek hata sanırım.

 Fantastik yapımlara bayılırım fakat bu filmi 5 dk dahi izlemeyedim. 5 dk lık görüntü ile yorum dahi yapamicam. Çok kötü izlemeyin.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder