2 Eylül 2016 Cuma

Caner Esra Erol da

Caner deyince hemen hatırladınız değil mi ?

Nasıl unutabiliriz ki caneri ve pek tabi tülin'i. Tülin napıyor acaba ? Zaman zaman gazetelerde tülin napıyor diye başlıklar görüyorum hala...

Sahi tarih neydi ? Gelinim olur musun, yarışması ne zaman yayınlanmıştı ki. eminim 10 sene geçmiştir üzerinden, ama hala herkes caner ve tülini, sinem ve atayı hatırlıyor.

Nasıl hatırlamayalım, nereyi açsak onlar vardı. Gündüz kuşağını zaten tülin ve caner parsellemişti. Aman Allahım ne tülin ama ??? 

Caner senelerce, popülerliğinin meyvesini yedi yedi, gündem de kalmak için kafasında bardak bile kırdı, daha ne yapsın dı ??? Sonra köfteci oldu, ne yapsın ha bu çocuk daha ne yapsın derken beklenen oldu ve Esra Erol , Caner'in elinden tuttu.

Gel dedi biraz da benim programıma çık. Hem tekrar gündem de kalırsın, hem halk aaa bak caner diye programın reytingleri yükselir. Sonuçta Zuhal Topal gibi son derece evimizin kızı olan birisi ile yarışıyor. Ben şahsen caneri, zuhal topal'da görmek isterdim, çünkü zuhal topalı daha çok seviyorum. Napim seviyorum kadını, napimmm he napimm.

Ben Zuhal Topal'ın yerinde olsam şimdi karşı atağa geçerek, Tülin'i çıkartırım programa. Hepimiz canerden çok tülini merak ediyoruz neticede. Baba transfer diye o zaman derim. İş caneri çıkarmakta değil ki, adam dünden razı ekran da yer almaya. Kolaysa Tülini çıkartın bakalım. ya da bir telefonla bağlayın. 

(gçenlerde yeğenlerimle kahvaltı yaparken, göktuğ peynir istediği zaman işaret diliyle istedi, abisi de öyle istenmez göktuğ, düzgün iste dedi. Göktuğ'da tepki şu "Ne deyim he Ne deyim" ?, buğra ; peynir verebilir misiniz diyeceksin". ayh çok kibardır bizim çocuklar, sonrasını merak edenler için göktuğ her peynir yemek istediğinde, peynirden de verebilir misiniz ? demek zorunda kaldı ) bu cümle de benim dilime dolandı tabi.  

Efendim, Esra Erol  diyor ki; Caner seni bu sezon evlendircem yani diyor ki bu sezon reytinglerin altını üstünü getircem. Caneri seven türk halkı var arkasında yürü be Esra Erol. 

Ay bak bende merak ettim, caner'in olduğu kısımları izleyim, hem eğlenirim hem malzeme çıkar. 
 Hatta durun şuraya bir video linki de ekleyim, 

Kız bu arada bu adam bi çirkinleşmiş, gerçekten bak bi garip olmuş. İzleyin görün. ama sonra Zuhal Topal izlemeye devam edin.


Bu arada canerin aradığı eşte ki özellikleri bahsettiği videoyu da aşağı ekliyorum. Caner kendini 35 yaşında ve ticaretle uğraşıyor olarak tanıtmış. E adam köfteci oda bir ticart sonuçta .esnaf yani yurdum insanı. 


15 yorum:

 1. sabahın bu saatinde yazına gülerek başladım :) ben de izledim yaa,şok oldum,gerçekten çirkinleşmiş bana da öyle geldi,bi tuhaf olmuş sanki.bence tülin'i de yakında çıkarırlar,millete malzeme olsun,reytingler artsın ve ordaki sözde evlenmek isteyenler daha çok para kazansın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. reality show oldular, caner kaç paraya anlaştı acaba. bir de ukala tavırları var canerin sorma gitsin. Ben 10 yıldır bu işin içindeyim sizin maziniz ne gibi davranıyor ordakilere.

   Sil
 2. Güzel değerlendirmeler:)
  Lakin evlilik programlarının hepsi çok sevimsiz. Ne caneri ne de tülini hiç merak etmiyorum keşke başkalarının hayatını bu kadar merak etmesek de bu tür programlarda gündüz kuşağını bu kadar parsellemese...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. magazin ve dedikodu sever bir millet olarak hele ki başkalarının hayatına dair ayrıntılara oldukça meraklı olduğumuz için zor yani. Gündüz kuşağında edebiyat programı yapmazlar illa ki ev hanımlarına yönelik magazin içerikli programlar olur

   Sil
 3. Tam yazıyı okuyordum gözüme takıldı yanda izle yazıyor iyide ben izleyicinim zaten panelime düşüyor yazıların du bi tıklayım çatlarım meraktan

  YanıtlaSil
 4. AAA .ok ilginç googlede bi işler var izlemiyormuşum sözde ancak benim panelime düşüyor yazıların, panelden geldim sana . ben şok neyde konuya döneyim Caner için az ağlamadık zamanında ne deliymişimm:))) Çok masum gelmişti aşkları tabii sonradan anladıkta geç oldu Tülin de bir ara evleneceksen gele katılmıştı:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) yaa merak ettim bi bakim eski programlardan çıkar belki

   Sil
 5. Çok güzel tespitler Ayakta Alkışlanır her yazdığınız :)

  YanıtlaSil
 6. Allahımmm ne haberleri yapıldı Caner Esra Erol'a çıkacakmış diye hatta Esra Erol da söylemiş kayınvalidem bile sordu gerçekten mi geliyor diye, nasıl bir şey anlamıyorum gerçekten, reyting yapsınlar da gerisi boş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tabi tek amaç reyting ne üzerinden olursa olsun.

   Sil
 7. ben inanmıyorum caner'in evlenmek için ekranda olduğuna. hatta pek çok adayın da niyeti evlenmek değil. amaç ekranda boy göstermek sponsorluk anlaşmaları, reyting.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tabii amaçları evlenmek dışında herşey :)

   Sil