8 Eylül 2016 Perşembe

Buz Devri Büyük Çarpışma

Geçenlerde uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla tekrar görüşme şansımız oldu. Vaktimiz de boldu, yemek yedik, sohbet ettik derken eğlenceli bir şey'ler de yapalım diye düşündük. Ve tabi avm içerisinde olduğumuz için sinema aklımıza gelen ilk şeydi. 

Amacımız eğlenmek ve gülmek olduğu için buz devri tam bize göreydi. Arka orta koltuklarımıza da yerleştik ki bilirsiniz sinema en iyi arka orta'dan izlenir. 

Buz Devri izlemeye gelenlerin çoğu yetişkinlerdi. Çocuklu aile gerçekten çok azdı. E ama buz devri bu tabi ki büyükler izlemeli. 

Scrat fındık uğruna yine yaptı yapacağını ve dünya ya dev bir göktaşı göndermeyi başardı. Dünya ya çarpacağı kaçınılmaz olan göktaşını durdurmak yine manny, sit, diego ve diğerlerine düşmüştür.

Manny'in kızı şeftali büyümüştür ve sevgilisiyle evlenmeye karar verirler. Şeftali hem evlenecek hem de evden ayrılacak düşünebiliyor musunuz ? Manny için tam bir hayal kırıklığı. Manny daha bu fikirle uğraşırken dünya ya doğru dev bir göktaşı ile de uğraşmak zorunda kalacaktır. Göktaşı dünya ya çarparsa herkesin ölümü kaçınılmazdır.

Bu bölüm de sürpriz olan sit sonun da aradığı aşkı bulabilecek, ve sit'in büyük annesini hatırlıyor musunuz ? Bir sürpriz de ondan var ve büyükanne'yi görünce wuuhuuu demeye hazırlıklı olun.

Biz izlerken bol bol güldük, eğlendik. Eğlenceli birşeyler arıyorsanız arkadaşlarınızla bu filmi izleyin. Sonuçta sid'i izlemeyi özledik öyle değil mi ?

4 yorum:

  1. tüm seriyi izledim ama artık konu bulamamışlardır sıkıcıdır diye düşünüyordum, beğenmişseniz biz de gidelim madem :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. eğlenceliydi, sinemaya gitmeseniz bile net ortamına mutlaka düşmüştür.

      Sil