3 Eylül 2016 Cumartesi

Another Miss Oh

Kore dizilerine uzunca bir ara vermiştim. Hatta tekrar izlemem sanıyordum. Biraz fazlaca kore dizisi izleyince artık hepsi birbirinin aynı gibi gelmeye başlıyor.  

Düşünün So Ji Sub dizisi Oh My Venüs'ü bile yarım bırakmış insanım. Yani hava da , kara da So Ji Sub izlenir. Dizi konusunu boşverin adamın kendisini izleseniz bile yüzünüzde anlamsız bir gülümseme oluşur.

Beni iten nedenlerden birisi her dizi de belli klişeler var ve bunu eksiksiz tüm dizilerde görebilirsiniz.  İllaki aralara serpiştirirler bunları. Bunlarla ilgili bir post yazmak lazım.

Peki ne oldu da bu diziyi izlemeye karar verdim ki ? Başrolde ki kız da çok aman aman güzel değil oysa ki, tamam adam yakışıklı.

Konusu ve biraz da tanıtım görseli ilgimi çekti. 1 bölüm izlerim sarmazsa bırakırım niyetiyle başladım.


Hatırlıyorum da 1, bölüm de nasıl da gülmüştüm, hatta postunu dahi yapmış olmam lazım. Çok iyi eğlenceli sahneler vardı. Ve dizi boyunca arada çok iyi espriler vardı, sıkmadan olağan şekilde diziyi devam ettirip bitirdiler.

Bu dizi her yerde karşınıza çıkıyor o yüzden konusunu pek anlatmak istemiyorum, çünkü çoğu blogda tanıtım yazısını gördüm. 

Aslında bu  dizi için yapmayı planladığım post vardı,  oda Park Soo Kyeong'un dizi boyunca her bölümde takmış olduğu birbirinden güzel gözlükleri. Görselleri toplamıştım ama pc değişince görsellerim de sanıyorum ki gitti. Elimde kalanlarla birşeyler yapmaya çalışacağım.

Ve bu dizinin finali şahaneydi. İzlediğim en iyi finaller arasında kesinlikle ilk 3 te yeri hazır. Hele ki son finalde ki şarkı ve dans gösterileri çok iyiydi. 

Ayrıca dizinin ost müzikleri de çok iyiydi.

Kore dizisi ilginizi çekiyorsa mutlaka şans verin. İçinde ağır dram barındırmayan yüzünüzde gülümsemeyle izleyeceğiniz bir dizi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder