2 Ağustos 2016 Salı

Taze Aromalarla Cildinizi Doyurun

Cildi hassas olan kişilerin kullandıkları nemlendiriciye bile özellikle dikkat etmeleri gerekiyor. Benim de cildim oldukça hassas ve kuru. Cildime gereken özeni gösterebilmek için özel ürünleri tercih etmem gerekiyor. Yves Rocher’i de oldukça özel ürünlere sahip olduğu için tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim, beni hayal kırıklığına uğratmadan ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başladı.

Alanında uzman olan deneyimli kadrosu ile hazırladığı iştah açan banyo serisi ile duştayken bile kendime kolayca bakım yapabiliyorum. Genelde duşları sadece şampuan ve duş jeli kullanmaktan ibaret sanırız. Vücudumuzu nemlendirmek ve cildimize bakım yapabilmek için duştan sonra kendimize özel bir zaman ayırmamız gerekir. Ki bu durum da çoğu kişinin üşendiği bir durumdur. Ancak Yves Rocher ürün gamına baktığımda tüm bakımımı duştayken de yapabileceğimi fark ettim. Sadece güzel koku bıraksın diye kullandığımız duş jellerinden farklı olarak vücudunuz için gerekli olan nemi enerji dolu bir banyo keyfi amacı ile hazırlanmış limon fesleğenli duş jeli ile elde edebilirsiniz. Üstelik fiyatları da oldukça uygun bir şekilde belirlenmiş.

Yves Rocher gibi dünya markası bir markanın ürünlerinin de oldukça pahalı olmasını beklersiniz. Ancak hem kalitesinden ödün vermiyor hem de her keseye uyacak fiyat çözümleri sunuyor. Duş jellerinde limon fesleğen karışımının yanı sıra her zevke hitap edecek farklı karışımlar da bulunuyor. Benim en çok sevdiklerimden bir diğeri de lavanta böğürtlen. Duştayken gerçekten duş jelinin kokusu ile iştahım açılıyor. Tatlı kokusu içime mutluluk katıyor.


Duş jeli kullanmayı sevmeyenler için cilt temizliğinde kullanabilecekleri sabunlar da ürünler arasında yer alıyor. Sabun deyip geçmemek gerekiyor. Harika formüllerin teninizde bıraktığı koku o kadar kalıcı oluyor ki belki artık parfüm kullanmayı bile bırakabilirsiniz. Hem temiz bir cilde sahip olmak hem de cildi şımartmak gerçekten çok kolaymış. Cildini biraz daha şımartmak isteyenler için de ekstra olarak vücut sütleri tasarlanmış. Cildinizi müthiş kokusuyla sararak nemlendiriyor. Duştan çıktığınızda bir dakikanızı ayırıp vücudunuza sürmeniz yeterli. Bir insan rahat bir duştan ne istiyorsa Yves rocher bunu harika bir şekilde sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder