29 Ağustos 2016 Pazartesi

Farmona Leke Kremi

Güneşte oluşan lekeler için kullandığım kremlerden bir tanesi de farmona gece leke kremi.  Tüp şeklinde 50 ml ve 60-70 tl arası fiyata satılıyor.  Kapağı açıldıktan sonra kullanım ömrü 9 ay olarak belirlenmiş.  


Daha önce farmona el kremi kullanıp inanılmaz memnun kalmıştım. Geçen sene kış ayların da ellerim öyle kötü olmuştu ki ve ne sürsem fayda etmiyordu, net üzerinden farmonayı görmüştüm denemekten ne çıkar diye alıp acayip memnun kaldığım bir ürün. Farmona el kremleri aklınızın bir köşesinde mutlaka bulunsun.

Markaya karşı daha önce fikrim olduğu için , eczacım da tavsiye edince üzerinde pek araştırmadan alıp kullanaya  başladım. 

Daha önce dediğim gibi tek başına hiçbir ürün yeterli değil, kozmetik ürünlerden de yardım alarak lekelerim daha hafif görünüyor. Bu kremlerde büyük beklenti içinde olmamak gerekiyor bunu bayağı deneyimleyerek anlamış bulunuyorum.  

Ben ürünleri seri biçimde kulandığım için lekelerim üzerinde faydasını gördüm. Cildim daha aydınlık oldu lekelerin görünümü hafifledi ama hiçbiri tamamen geçmedi. Çevremdeki insanlar cildinde birşey yok desede dikkatli bakılınca lekeler belli oluyor. 

Hepimiz porselen gibi pırıl pırıl canlı bir cilt istiyoruz  maalesef bunun kremlerle mümkün olmadığını artık daha iyi biliyorum. Kremler sadece sahip olduğumuz cildi daha ileriki yaşlara taşımak için yardımcı oluyorlar. 

Yaşlanmanın etkisini en çok da yüzümüzde gözlemlediğimiz için belki de kurtarıcı olarak en makul olan kremlere başvuruyoruz. Ama bir yerde klinik müdaheleye de ihtiyaç duyuluyor. 

Bu kremlerimi bayağı azalttım ve bitmesini bekliyorum, bitince tekrar leke bazlı kremlere başvurmayacağım dediğim gibi artık pek ihtiyacım kalmadı. Ama tabi ki güneş kremini yaz - kış kullanmaya devam etmek gerekli. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder