22 Ağustos 2016 Pazartesi

Burçlara Göre Analiz Kova BurcuBurçlar gerçekten de insanların bazı özelliklerini ön plana çıkararak onları anlamamıza ve daha kolay tanımamıza fırsat veriyor. Genelde burçlara göre insan değerlendirmek çoğu kişiye saçma gelir. Tabii ki de bir insanı değerlendirmek için burçları esas almak doğru bir davranış olmaz. Ancak genel olarak bakıldığında hepimiz inkâr etsek bile burcumuzun belirgin bazı özelliklerini taşıyoruz.

Aslan burcu olan biri olarak farkında olmadan çoğu zaman ego yaptığımı söyleyebilirim. Aslında bu durumun pek de bilincinde değildim. Arkadaşlarım süslü oluşum ve dikkat çeken tavırlarım yüzünden arada bana takılırlardı. Ama kendimi iyi hissediyorsam bunu gizleyecek veya bir şey başarmışsam bunun hakkında övünmeyecek değilim. İnsanlarla bunu paylaşmak hoşuma gidiyor. Bazen bunu şımarıklık olarak nitelendiren arkadaşlarım bile çıkabiliyordu. İçten içe kızıyordum ben de onlara tabi. Ama şımarık olduğumu da hiç düşünmüyordum. 

Geçenlerde Elele dergisinde kendi burcumun özelliklerine de denk gelince, evet dedim işte bu benim! Yazılanlara baktıkça kendimi gördüm. Kendimden sonra tabi sıra Kova burcuna bakmaya geldi. Aslan burcu ve Kova insanının uyumlu olup olmayacağını öğrenmezsem olmaz, malum ince işler. Elele’den kova burcu özelliklerine baktım ve sonuç benim için oldukça olumlu oldu. Sizleri de kova burcu insanı konusunda biraz aydınlatalım: Kova insanları sosyal ilişkilerinde oldukça uyumlu bir görünüm sergiliyorlar. Ancak bir anda atarlanıp hiç beklemediğiniz bir tavırla da karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde kıskanç olsalar bile bunu kontrol altında tutabilirler ve kalp kırmamaya özen gösterirler. Öncelikleri her zaman arkadaşlık ve dostluktur. Aşkı genelde ikinci plana iterler. Bu benim için biraz can sıkıcı bir durum oldu ama bir Aslan burcunun başaramayacağı şey yoktur diyelim ve Kovalara geri dönelim.

Kova kadını da erkeği de yeni insanlar tanımaya oldukça meraklıdır. Özgürlüklerine düşkündürler. Kova kadınını açık sözlülüğünden tanıyabilirsiniz. Kova erkeğini de genel bir çapkın olarak nitelendirebiliriz. Ancak kova erkeği bunu çapkınlık için değil her şeyi merak ettiği için yapar. Doğum saatinize kadar her şeyinizi sorup sizinle ilgilenebilirler ancak ortama başka biri girdiğinde ona da aynı ilgiyi göstereceklerdir. Kova erkeğinin ilgisini daha fazla çektiyseniz tutkulu bir âşık olarak oldukça mutlu olursunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder