2 Temmuz 2016 Cumartesi

M.A.C Concealer - Corrector

şurda ve şurda concealer - corrector nedir ? nasıl kullanılır ? diye biraz bahsetmiştim. Şimdi ise kendi kullandığım ürünlerden bahsetmek istiyorum.

Günlük kullanımda garnier'ın orto ton kapatıcısını kullanıyorum.  Yapısı hafif ve sürülme şekli çok kolay. Roll on şeklinde bir ürün olduğu için kolay sürülüyor.  Fırça kullanma konusunda başarısız olduğum için ben nerdeyse bütün ürünleri parmaklarım yardımıyla uyguluyorum. Bu ürünüde yine göz altıma , cc - bb krem öncesi uygulayıp üzerine cc kremimi uyguluyorum.

Fotoğraf da gördüğünüz diğer ürün ise , markasını hatırlamıyorum şimdi esse mi öyle birşeydi. Sanıyorum ki gratis den almıştım. Kendi ten rengimin bir ton açığını aldım ki aydınlatıcı olarak kullanmak için. Cc - Bb krem sonrası , bu ürünle de yüzüm de yüksek yerlere çok hafif uyguluyorum ki  aydınlık bir görüntü vermesine yardımcı olsun. Bu üründe yine çok hafif yapıda ve ucu fırçalı bir ürün olduğu için kolay sürülüyor.Bu ürünü gündelik iş hayatımın dışında kullanıyorum. MAC markasının corrector - concealer bir arada olan ürünü. Benim göz altlarım oldukça mor olduğu için corrector kullanmak zorundayım.  Bu üründe beni tatmin ediyor.

Kremsi yapısı var, kolay uygulanıyor. Göz altında yapış yapış bir his bırakmıyor, Bu ürünü o yüzden çok severek kullanıyorum. Gün boyu yüzünüzde kalabiliyor ve rahatsız edici hiçbir özelliği yok. 

Fiyat olarak biraz pahalı gibi görünebilir ama bu tarz ürünler uzun süre kullanıldığı için fiyatını ekarte edebiliyor. Kullanım ömrü sanırım 12 ay'dı.  

Gözaltlarında ki morluktan şikayetçi olan arkadaşlara tavsiye ederim. Pişman olmayacaksın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder