5 Haziran 2016 Pazar

Hyaluron Collagen Hydcare Serum

Aslında bu ürün lila kutu ganimetlerinden.. Evet ganimet diyorum çünkü ürün biraz pahalı ama bence aldığı parayı hak ediyor. Oldukça etkili bir serum. 

Son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz içerisinde kolajen barındıran ürünlerden. Kolajen cildin sağlıklı görünmesini sağlar, elastin ise cilde esneklik vererek kırışmasını engelleyen ve vücudun ürettiği proteinlerdir. Yaşımız ilerledikçe kolajen ve elastin seviyemiz azaldığı için malesef yaşlanıp kırışmaya başlıyoruz.

Bu tarz ürünler genel anlamda , "serum - krem - mask " yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olan ürünlerdir. Doğanın kanunu gereği hiçbir şeyin önüne tamamen geçemeyiz ama gecikmesine yardımcı olabiliriz. 

Özellikle bana göre 25 yaşından sonra her bayanın serum kullanmaya başlaması lazım. Gerçi çevremden görüyorum çoğu kişi hala nemlendirici bile kullanmıyorken serum kullanmaya başlatmak biraz zor. 

Bu tarz ürünleri erken yaşlarda kullanmaya başlarsanız cildinizin yaşını o kadar ileriye götürürsünüz. Bunları geleceğe yatırım olarak görmenizi tavsiye ederim. 


ürün 50 ml, genelde serumlar 30 ml ila 50 ml arasında değişiyor. Düzenli kullanıldığı takdirde 4-6 ay arası bir ömre sahipler.Kapağı açıldıktan sonra 18 ay içerisinde ürünün bitmesi gerekiyor. Parapen ve sentetik koku içermeyen organik içeriğe sahip bir ürün. 

Ürünün nasıl kullanıldığını gösterdiğim 2 dk'lık video aşağıda izlemeyi unutmayın. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği, kullanılmadan önce ne yapılması gerektiği ile ilgili ipuçları var.

Son bi hatırlatma biliyorsunuz bu ürünlerin hepsini, temizlenmiş toniklenmiş yani ph değeri normal cilde uyguluyorsunuz. ve lütfen bu videoyu fayladı bulmuşsanız ve bu tarz videolar isterseniz lütfen görünüşünüzü belirtin ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

2 yorum:

  1. deneyiminizi aktardığınız için teşekkürler canım sağlıkla kullanın.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hatice hanım uğramanıza sevindim, teşekkür ederim

      Sil