2 Haziran 2016 Perşembe

Another Miss Oh Dizi Konusu

İşte bu konu hakkın da hiçbir fikrim yok. Dizinin dün ilk bölümünü izledim ama inanın konusunu anlamadım fakat çok eğlenceliydi. İzlerken sadece güldüm ilk bölüm bittiğin de iyide neden bişi anlamadım ki oldum. 

Hatta bugün mel'le görüştük ona diziden bahsettim, tevafuk oda 1. bölümü izlemiş, 2, bölüme geçmiş konusunu sağolsun anlattı. Mel'i dinlerken bunlar hangi bölümde oldu diyorum, 1, bölümde diyor. 

Ben şok..

Ben diziyi nasıl izlemişim ki bütün o konuyu kaçırmışım. Ama çok eğlenceli sahneler aldım sizin için. Yazının bundan sonrası tamamen görsel içeriyor.

Öncelik kore'nin milli annesi ile tanıştırayım sizi. Her dizide bu kadın mı oynuyor, paraya para demediğini düşünüyorum. yolda görsem anne diye koşasım gelir o derece.

bu sene dünya genelinde büyük gözlük modası hakim sanıyorum. Koreliler de bu moda dan tabi ki geride kalamazlardı. Hakkın vereyim ama bu gözlük favorim oldu. İlerleyen bölümlerde farklı gözlük modelleri de görmeyi bekliyorum.ve en çok eğlendiğim birkaç sahne. 


 hele bu sahne favorim. Kavga izlerken ki adamın yüzündeki mutluluğa bakın.
  
Evlilik görüşmesi kötü geçince, intikam olarak en baba hesabı ödetmek. Bu sahne size de  tanıdık geldi mi, fazlasıyla türklerin yapacağı bir davranış şekli.


Ve final sözü...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder