29 Nisan 2016 Cuma

BOZUK ÜRÜNLER

Daha önce birkaç kez C vitamini serumundan ve faydalarından bahsetmiştim. Bahsetmeyi atladığım kısım ise bu ürünün bir an önce tüketilmesi gerektiği. 

Anna gaspi eğer kullanıyorsanız bilmeniz gereken unsur ürün hiç açılmadığı sürece 2 yıl kadar saklama ömrü var fakat açıldıktan sonra kullanmaya ara verirseniz fotoğrafta ki gibi, ürünün özelliği bozuluyor. Koyu kahverengiye dönüyor ve kokusu da değişiyor. 

Malesef ki ne şişe üzerinde ne de ürün ambalajında açıldıktan sonra ne kadar süre içerisinde bitirilmesine dair bir bilgi yok.  Ürün üzerinde böyle bir ibare olmadığı için firma biraz uğraş verdikten sonra ve benim kararlılığım neticesinde bana yeni ürün yolladılar.

Gördünüz gibi limon suyu renginde olan ürün zamanla demli çay görüntüsüne bürünüyor. 30 ml'lik serumu sabah- akşam düzenli kullandığnıız da maximum 4 ay gibi bir sürede bitiyor. 

Özellikle 30'lu yaşlardan sonra mutlaka serum kullanmak gerektiğini düşünüyorum, cilt elastikiyet kaybediyor ve illa ki dışardan bir yardıma ihtiyaç duyuyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder