3 Mart 2016 Perşembe

Full House - Fuller House


Full house sevmeyen var mı ? Uzun zaman önce imdb de fuller house olarak yeniden çekildiğini okuduğum da merakle bekliyordum ve dün alt yazılı şekilde eklendiğini görünce hemen izledim tabi ki.
Ah geri kafalı ben, nostalji hastası ben, seviyorum ne yapayım. Hangimiz jesse aşık değlidik ki , sorarım size.

Dizinin ilk bölümü 1 saate yakındı, 2, bölüm ise 26 dk. İlk bölümde eski yeni yapmışlar, bize ilk bölümleri hatırlatarak ilerlediler ve çok keyifliydi. mary kate ve ashley olsen kardeşler dizi de yoktu ve onlara da tabi ki  "new york da moda patronları gibi " bir ifade kullanarak gönderme yaptılar.


Dolu ev anlamına gelen full house, daha dolu ev olarak isim değişikliğine gidilmiş ve fuller house olmuş, sebebi ise , D.J evlenip 3 çocuğuyla beraber aynı eve taşınmıştır, kimbirley ve kızı , stefani ow ow herkes ayın evde. Jesse'nin ikizleri büyümüş, ama jesse aynı duruyor, ve eşi de aynı , adını unuttum. Her ikiside 50 yaşlarını geride bırakmalarına rağmen aynı fizikle karşımızdalardı. Yıllara meydan okurcasına hala çok iyi görünüyorlar.  ilk bölüm harikaydı.

Geliyorum 2, bölüme, ilk bölümde verilen sinyallere orantılı olarak, kızların babası, jesse, sonra diğer arkadaşları bütün büyükler evden ayrıldı. Hepsi şehir dışına çıktı ve evde yalnızca, dj, stef, kim ve çocukları kaldı. oysaki ben jesse yi izlemek istiyordum.

Dizi kendini tekrara sardı, dj üç erkek çocuğu ve kardeşi ve arkadaşıyla aynı evde yaşamaya başladı. İlk diziyle çaprazlama karakterler değişti, yani ilk dizide baba ve üç kız varken burda kız ve 3 oğul var.
Bu noktayı sevmedim, ben aynı ekibi izlemek istiyordum ama ekip artık azaldı , ilk sezon 13 bölüm olacakmış bakalım nasıl olacak.

3 yorum:

 1. eskiyi de izlememiştim ben ama yenisi hakkındaki düşüncelerini duyunca zaten hiç izlemem
  vaktim olursa eski bölümlere bakarım
  teşekkürler ♥

  YanıtlaSil
 2. çok sevdiğim dizilerdendi. hiç kaçırmazdım. merak ettim yeni bölümlerini.

  YanıtlaSil
 3. Bu aralar hiç dizi izlemiyorum.

  YanıtlaSil