21 Ocak 2016 Perşembe

Yeni Sezon Diziler

Türk dizisi izlemediğimi söylemişmiydim bilmiyorum, söylemediysem de bu vesileyle öğrenmiş oldunuz. Genelde yabancı dizi izlemeyi tercih ediyorum, düzenli takip ettiğim birkaç dizi var evet ama yeni çıkan dizilere de fırsat vermek adına birkaç bölüm izleyip deniyorum.

İlk bölümü geçenlerde yayınlanan "Colony"dizisi. Başrollerde tanıdık isimler var, Lost'dan hepimiz tanıdık kendisini Josh Holloway ve Walking Dead dizisinden Sarah Wayne.

Josh, lost'da parladı evet ama sonrasında bu başarıyı tekrar yakalayamadı. Çektiği diziler pek tutulmadan yayından kalkıyor malesef. Bu dizide pek tutacağa benzemiyor, konu ve işleniş itibariyle olmamış.

Sarah ise walking dead bile sevmezdim kendisini. Dizi deöldüğüne sevindiğim tek kişidir.


"Yakın gelecekte geçecek ve uzaylı saldırısına karşı işgal altında olan Los Angeles’ı mesken tutacak dizide Holloway; şehirde büyüyen direniş hareketi sonucu işgal hükümetiyle işbirliği yapmak zorunda kalan, Will Bowman isimli eski bir FBI ajanına hayat verecek. " alıntıdır.

Konu evet böyle ama inanın ilgi çekici bir dizi değil, uzaylıları kimse görmemiş, göremiyorlar, sözde  uzaylı istilası var ama ortalıkta uzaylı yok.  Vakit kaybetmeyin derim.


 

1 yorum:

  1. Dizi hakkındaki görüşlerinizi dikkate alacağım. Paylaşımınız için teşekkürler :)

    YanıtlaSil