20 Ocak 2016 Çarşamba

Snapchat Nedir Nasıl Kullanılır

Şimdiye kadar bir sosyal medya aracısını seveceğim hiç aklıma gelmezdi, Ha sevmiyorum diye kullanmıyorum da değil tamam ig kullanıyorum fakat aktif değilim benim için ig yapacak hiçbişi bulamadığım da birkaç fotoğrafa bakma yeri o kadar. Bazen de kitap paylaşma yeri, bu kız ne aldı ne okuyor diye düşünüyorsanız o zaman ig ye başvurabilirsiniz. 

Geçen sene 2 tane kitap için you tube kanalımda kitap videosu çekmiştim, öyle sanıyorum ki kitap videosu çekmenin öncülüğünü ben üstlendim. Hiç mütevazi olamam bu konu da, ben çekmek istediğim zaman fikir alabilecek video bulamamıştım, hayır öncülüğünü ben başlattım millet aldı yürüttü bu işi helal diyorum. E sende devam etseydin niye bırakıtn o halde derseniz ben tembel bir insanım, birkaç dk lik video için ortalama 1 saatimi harcayamam. üşengecim ve ayırca giden zamana üzülürüm.

Peki ya Snapchat ? Ay çok sevdim gerçekten. Kısa kısa videolar yada yine fotoğraf çekip yükleyebiliyorsunuz. Neyin sevdin derseniz kalıcı olmamasını, dandik dundik şeyleri çekip paylaşıyorum  1 gün gibi bir süre içerisin de kendilğinden siliniyor. Kalıcı izleri sevmiyorum, İg de de zaman zaman silerim fotolarımı. 

Geçici dünya da kalıcı olmak çabası neden sayın okur ? 

Siz de hemen indirin telefonunuza,  sonra da beni ekleyin.Zorla değil öyle takipçi manyağı değilimdir. Sizin keyfiyetiniz de yani. 

Snapchat . anat0lia (o değil sıfır)

4 yorum:

 1. neymiş ki o, duymamıştım hiç..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. narçelen anlık video çekip yükleyebiliyorsun. belli bir saniyesi var tabi 30 sn sanırım. sonra gün içinde kendiliğinden siliniyor videolar.

   Sil
 2. şu kzıımın '' anne yeaaaaaaaa bırak bari bi snap'in kusur kalsın'' demeleri olmasa direk dalacağım snap arenasına amaaaaaa....
  neyse...
  elbet birgün işi düşer bana ve belki ozaman küçük bir iylik karşılığında öğreneilirim snap atmayı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence snap açmalısın çok eğlenceli. Kullanımı çok kolay, telefonuna google play veya apple store dan indirip kur. kullanımında bişi yok zaten biraz kurcala çözüyorsun

   Sil