12 Ocak 2016 Salı

Belgesel İzlenen Evler

Herkesten duyarız ya, "biz dizi izlemiyoruz ailecek oturup belgesel izleriz her akşam." Böyle söyleyen kişilere inanmıyorum. Ama biz gerçekten böyle bir aileyiz. Belgesel kanalı nerde çoksa babam ona geçer, Önceden kablo tv belgesel kanallarını severken birden digitürke geçtik. Bizim için Digitürk= Belgesel demek oldu.

Aslında babamın avcı olması sebebiyle ve sadece belgesel kanalı izlemesinden kaynaklı böyle bir alışkanlığımız oldu. Annem'le isyan ederiz bazen yeter kan görmek istemiyoruz diye babamı erkenden uykuya yollarız bişiler izleyelim diye fakat her yerde dizi olunca ve bizim de dizi izleme kültürümüz olmayınca babamı uyutup belgesel kanallarında kendimiz geziyoruz.

Belgesel deyince aklınıza sadece NATGEO WİLD ya da ANİMAL PLANET gelmesin. Belgesel sadece hayvan ve doğal yaşamdan ibaret değil. DISCOVERY kanallarında inanılmaz güzel ve farklı belgesel programları olabiliyor. 

Katiller , doktorlar , paranormal olaylar, reality showlar, dövmeciler , nasıl yapılmışlar, mühendislik harikaları, özellikle geçenlerde 6, maddeye uygun doğayla tamamen uyumlu ev yaptılar ki herkes öyle bir evde yaşamak ister.

 Belgesel yapımlar dizilerden çok daha ilginç ve heycan dolu. Sadece keşfetmeniz gerekiyor.  Takip ettiğim programları burada yer yer paylaşacağım, Belki ilginizi çekebilir.
1 yorum:

  1. discovery bear grylls sonra budy'nin pastahanesi, açık arttırma satışları sonra şu depoları açık arttırma ile alanlar programın adını unuttum. sonra how it's made en sevdiklerimden ama o sanırım discoveri sience de
    yayınlanıyor. Yektoş kocam ayu olursa bunları beraber izleyelim çok eğleniriz

    YanıtlaSil