19 Aralık 2015 Cumartesi

Leke Tedavisin de C Vitamin Serumu

Kış ayları cildimiz için oldukça zorlu bir dönemdir. Soğuk havanın etkisiyle cildimiz de nem kaybı meydana gelir ve bu da kuruluğun önünü açar. Eğer ki zaten kuru bir cilde sahipseniz bu aylarda özellikle nem takviyesine ihtiyacınız var demektir. 

Bunun yanı sıra kış ayları leke tedavisi gibi işlemler için en uygun zamanlardır. Yazın düşen lekelerimizle artık savaşma zamanı. Malesef iki sezondur yüzüme güneş lekesi düşüyor hep de aynı yere, kışın bunlarla savaşıp yeniyorum yazın o kadar iyi korumama rağmen güneşin etkisiyle yeniden kendini belli ediyor. 

Artık leke tedavisi için bir çok yöntem mevcut evet ama bu da lekenin yapısına göre değişiyor. Çok güvendiğim dermatolog doktorum lazere ihtiyacın yok senin diyerek her seferinde expigment tedavisi uyguluyor, Bu kez ilaç yanın da yan ürünler de tavsiye etti. Hepsini adıp adım sizlere anlatacağım. 

Ancak bugün Anna gaspi'nin C vitamin serumun'dan bahsetmek istiyorum. Gıdalardan aldığımız C vitamini malesef cildimize etki etmiyor, cilt için bunu dışardan karşılamak zorundayız. Leke tedavisi ve daha bir çok cilt problemin de mutlaka C civtamini kullanmak durumundayız.

Leke tedavi ürünlerinin içinde de mutlaka C vitamini yer alır. Piyasa da satılan C vitamin serumları içerisinde en yüksek oranda c vitamini bulunan serum anna gaspi. Sabah akşam yahut sadece sabah veya akşam olarak kullanılabiliyor. 

Düzenli kullanım sonrası cildiniz de gözle görülür şekilde farklılık meydana geliyor. Cildiniz daha parlak , canlı bir hal alıyor. üstelik kuruma gibi sorunlarınız yok olup cilt yağlanmadan sadece nemleniyor.

Sonuçta görünleri kıskandıran ışılıtılı bir cilde sahip oluyorsunuz.

3 yorum:

 1. Nereden temin edebiliriz peki, bilginiz var mı? Ve fiyat olarak nasıl?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. nazlı hanım ben ürünü net üzerinden aldım, dermoeczanem sitesinden almıştım. fiyatı geçen sene 135 tl civarındaydı.

   Sil
  2. Çok teşekkür ediyorum. Denemekte fayda var.

   Sil