10 Aralık 2015 Perşembe

Hc Saç Bakım Yağı

Hamurunuz da yoksa hiç bi saç böyle olmuyor, rüya alemin de yaşamaya gerek yok. Aldatıcı reklam şampuanları gibi bir yıkamayla saçlarınız muhteşem pırıl pırıl olmuyor bırakınn bir yıkamayı aldığınız ürünün dibini görseniz dahi o saçlara sahip olamıyorsunuz, neden ? çünkü hamurunuz da yok. !!!

hatırlıyorum da lise döneminde staj yapmış olduğum kurumda bir kız vardı saçları o kadar çok ve gürdü ki , tıpkı barbie bebeklerinin saçları gibiydi, belinden aşağı salınır uçları luleli, o  yürürken arkasından izlerdim. Sonra bir gün servisde o saçlarının gittiğini yerini kısacık saçların aldığını görünce şok olmuştum. Hayatım da gördüğüm en güzel saç onun saçıydı.

Şimdi denediğim kullandığım öyle ki 1 senedir kullanıp hala da kullanmaya devam ettiğim HC Saç Bakım Yağı'dan bahsedeyim biraz. Efendim ürün içeriği saçlarınızı o yukarta anlattığım şekilde saç vaat ediyor üstelik diyor ki saçlarınız belinize gelsin, 3 katı hızlı uzasın. Siteye giriyorsunuz bir çok ünlü yorumu, herkes de bir memnuniyet sanıyorsunuz ki olmayan saçlarım var olacak. 

Şampuan - Kremi - Yağı ve Avox bütün seriyi aldım sonuç mevcut saçlarım da hiç bi değişiklik yok, Sadece organik ürünler olduğu için saçlarımın daha temiz yıkandı hepsi bu. Saçlarım daha hızlı ve daha güzel uzasın diye boşuna para vermeyin arkadaşlar. Neden hala kullanmaya devam ediyorsun derseniz, yazık değil mi o kadar para verdim hiç değilse kullanayım :)

Şampuan hakkın da ise şunu söyleyebilirim, sakın ola organik şampuanları saç kremi olmadan kullanmayın yoksa saçlarınız keçe gibi olur.   2 yorum:

  1. Bak saç konusunda gerçekten şanslıyım, beni hiç üzmeyen, kendinden dalgalı şu aralar belime meyletmiş saçlarım var benim. Ama bebekken bildiğin kelmişim:) Şimdi bakıyorum kızım da kel, inşallah ilerde gür saçları olur. Hergün bildiğin şampuanla yıkar kremlerim. Haftada bir de maske yaparım. Bikaç aya kırıklarını aldırırım. Bu kadar. Hamur konusuna katılıyorum yani, sevgiler:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. bahar seni görmek çok güzel, ve böyle saçlarının olması kıskanılası maşallah diyeyim

      Sil