11 Aralık 2015 Cuma

At Kılı Fırçası Ve Selülit

Selülitler başımıza bela değil mi hanımlar ? İlerleyen yaşlarda maalesef hepimiz selülitle tanışıyoruz. Kalça bölgesinden aşağı doğru inen portakal kabuğu görünümü aynaya baktıkça çok tiksinç gelebiliyor.
E tabi kahve ve şekerli yiyecekler de bu durumu körüklüyor. Selülit için bir çok tedavi var evet, kremler bunun en bilinen yöntemi, fakat son yıllar da at kılı fırçası da hayatımıza girdi.

 Aranız da bilmeyen var mı bu tekniği bilmiyorum.  Ama ben geçen yaz tanıştım kendisiyle ve yaklaşık 5 ay dır olarak düzenli kullanıyorum. Ve hafifleme olduğunu söyleyebilirim.

At kılı fırçası dediğimiz ürün watsons ve gratisler de sürekli bulunan, fiyat olarak da 5-10 tl 'lik bir şey.
Fırça'nın kullanımı şu şekilde sabah kalktınız yahut akşam yatıyorsunuz yatmadan evvel bacaklarınıza aşağıdan yukarıya kalça bölgesine doğru kuru olarak bir kaç kez fırçalıyorsunuz.Fazla bastırmasınıza gerek yok ama önemli nokta tek bir hamle de yapmanız parça parça fırçalamayın yani. 

Fırçalama vücudunuz da kan dolamışını hızlandıracağı için selülit tedavisinde de oldukça faydalı. Deneyen bir kaç arkadaşımdan da biliyorum, bence selülitle savaşma da en etken yöntem bu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder