18 Şubat 2015 Çarşamba

Dermoeczanem

şurda bahsetmiştim, dermoeczanem sitesin'den alışverişım ve arkasından yaşadıklarımı. Söyledikleri gibi para iadesi işlemini aynı gün gerçekleştirdiler ve banka'nın durumuna göre yanılmıyorsam ertesi gün para iadesi hesabıma geçmişti. 

artık netten alışveriş yapmak oldukça yaygın ve biz çalışan bayanlar için oldukça kullanışlı olmasına rağmen malesef bu tarz üzücü durumlar yaşayabiliyoruz.Yazmış olduğum yazıya istinaden dermoeczanem yetkilileri tarafından bu sabah durumlarını izah eden özür maili ve benim yaşadığım olayı anlatmam da kendilerini dolandırıcı gibi itham ettiğimi ve bu duruma kırıldıklarını belirten bir mail aldım. 

Satış sonrası hizmet hepimiz için önemli bu yüzden yaşadığım olumsuzlukları anlattığım gibi bu ilgli davranışlarını anlatmazsam haksızlık yapmış olurdum.Bu yüzden yollamış oldukları mailin bir kısmını sizinle paylaşıyorum.

''Dermoeczanem.com sitesinden yapmış olduğunuz alışverişle ilgili Anna Gaspi firmasına ait ürünün formu değiştiği için yaşanılan problem nedeni ile öncelikle firmam adına tekrar özür dilerim.
Anna Gaspi Firması, satışını yaptığımız diğer markalar gibi sık ziyaret ve iletişim içerisinde bulunmadığından değişen ürün formu ile ilgili bilgimiz olamamış ve maalesef böyle bir sorun yaşanılmış. Çalışanlarımızın da dikkatsizliği nedeni ile bu olay size aksetmiş. Olmaması gereken bu olay konusunda haklılığınızın farkındayız.  Doğru olan ürün size gönderilmeden önce aranılıp bilgi verilmesi olacaktır ve aslen bu firmamızın çok dikkat ettiği bir konudur. Yaşanılan bu olayın çalışan  personelimizin gözünden kaçmış ve kasıtlı olarak yapılmamış olduğunu da bilmenizi isteriz....''

4 yorum:

 1. sitenden memnun musun yaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. memnunnum da site olunca burayı unutuyorum, blog dünyası daha farklı kopamıyorum burdan da , bu arada ikinci kitabın çıkmış hayırlı olsun :)

   Sil
 2. blog dünyası daha tatlı ki ama zaten. ben de site açmayı düşünüyom. sölesene yaa sence bana nası tema olmalı yaaa. kitaplarımı koycam felan işte :) mersiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. site açmalısın zaten ama sen kopamazsın buralardan, tema konusu bende büyük sıkıntıydı çok çok zorlandım bu konu da sana bol şans diyorum

   Sil