13 Şubat 2015 Cuma

DERMOECZANEM FİYASKOSU !!

Dermoeczanemi mutlaka duymuşsunuzdur ve belki de alışveriş yaptınız. Benim yaşadığım durumu içiniz de yaşayan var mı bilmiyorum ama bundan sonra daha dikkatli olmanızı tavsiye edeceğim. Nette araştırdığım kadarıyla güvenilir bir site olduğunu düşünerek alışveriş yaptım. Yaklaşık 200 tl tutarın da ürün aldım.
Ellerin de ürün olduğu için gönderimleri çok hızlıydı, aynı gün içerisin de kargo'ya teslim edildi ve ertesi gün elimdeydi. 

Ama  20 ml 'lik aldığım ürün 15 ml çıktı. Ürünün kaç ml olduğuna dikkat etmemiş olsaydım resmen aldatılcaktım. Arada da yarı yarıya fiyat farkı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Dermoeczanemi direk aradım ve karşıma çıkan ilk kişi kusura bakmayın ürün güncellenmemiş dedi ve bu kadar..

Kendisine blog yazarı olduğumu ve bunu da yazacağımı söyleyince yetkili kişiye aktardı !!!
Yetkili kişi özür dileyip para iadesi yapacaklarını söylediler. İade işlemi gerçekleştirilip banka tarafından  2 veya 4 iş günü içerisinde iade işleminin gerçekleşeceği söylenildi. 

Dermoeczanem'den aldığınız ürünlere çok dikkat edin arkadaşlar, gramajlarını mutlaka kontrol edin. Satılan onlarca ürün arasında yanlış ürün gönderme risklerinin çok yüksek olduğunu deneyimlemiş bulunuyorum. 

ayrıca bilirsiniz kozmatik ürünler de tester ürünler candır, hem yeni ürünlerle tanışıp deneyimler ona göre ürün alırsınız ama bu konuda da fiyaskolar !! Yüksek meblağ da yaptığım alışverie rağmen ne olduğu belli bile olmayan sadece yollanmış olmak için gönderilen birşey çıktı.

Bir daha alışveriş yapar mıyım bilmiyorum ama yaparsam da daha dikkatli davranacağım, size de tavsiyem dermoeczanem alışverişlerin de daha dikkatli davranın.

4 yorum:

 1. Net alışverişleri hala güvenli değil maalesef:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hatice hanım malesef üzücü olaylar başımıza gelebiliyor

   Sil
 2. 200 tl ye 0.0 ne aldın meraklardayım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. meramını görünce gidercem canım

   Sil