31 Aralık 2014 Çarşamba

Yıl Sonu Sofrası

Yılbaşı sofrası demek bana pek uygun gelmiyor ne de olsa yılın son günü görgemli sofralar hazırlanıyor, bütün bir sene boyunca yediğimiz yetmemiş gibi yılın son günü daha iyi daha güzel daha leziz şeyler yeme derdine düşüyoruz. devamını burdan okuyabilirsiniz. 

Hayırlı yllar

30 Aralık 2014 Salı

Yeni Yıl Beklentilerimizzzzzz

Yeni yıl da beklentisi olanlardan mısınız ? yoksa önce ki günnü bir sonra ki günü benim için herşey olduğu gibi devam edecek deyip daha mantıklı gözle bakanlardan mısınız ? bu yazıyı okuyup fikrinizi belirtin bakalım hangi grupta yer alıyorsunuz ?

29 Aralık 2014 Pazartesi

KOMEDON TEMİZLEME ÇUBUĞU

komedon, yahut yağ butonu ya da siyah nokta biz bayanların ortak sıkıntısıdır. Bazen ciddi paralar harcayarak komedon temizletme işlemi uygulatırız.  Komedon’ların belli aralıklarla temizlenmesi lazımdır ki ilerde sivilce oluşumuna yol açmasın ve biliyorsunuz siyah nokta olarak da cildi karanlık ve mat gösteriyorlar.
Yazının devamı için  durriyekta.com bu tarafa alalım

26 Aralık 2014 Cuma

2014 En Çok Okunan Türk Yazarlar

2014 biraz da türk yazarların yılı oldu demek yanlış olmaz sanırım. Sanki bu sene türk yazarlar okuyuculardan daha fazla rağmet gördü.  Seri kitaplarda peşpeşe çıkmaya başladı. en çok merak edilen kitaplar ve yazarlar için durriyekta.com adresinden okuyabilirsiniz

25 Aralık 2014 Perşembe

KIŞ ÇAYI NASIL YAPILIR

Kış çayı deyip geçmeyin, hastalık dönemlerinde ocaktan eksik etmeyeceğimiz bir çay tarifi veriyorum sizlere.
Kış mevsimi hastalıkların maksimum seviye de seyrettiği bir zaman. Hemen ilaç ve antibiyotiklere başvurmak yerine doğru ve dengeli beslenme ile bir çok hastalığın önünü alabilir yahut daha hafif geçmesini sağlayabiliriz. durriyekta.com adresinde harikta bir tarif sizi bekliyor.

24 Aralık 2014 Çarşamba

DERMAROLLER KULLANIMI

Aranızda dermorollerı duymayan var mı ? , bir kaç senedir gündemde aslında ama belki de sadece kliniklerde uygulanıyor yanılgısından dolayı fazla ilgi görmemiş olabilir. devamı için durriyekta.com bekleniyorsunuz.
Ve çekilişime katılmayı unutmayın.

22 Aralık 2014 Pazartesi

SAATLERİ AYARLAMA ENSTİTÜSÜ

Ahmet Hamdi Tanpınar’dan Saatleri Ayarlama Enstitüsünü duymayan yoktur ama okumayan fakat okumak isteyen bir çok kişi olduğuna eminim. 

okumayı  o kadar çok istiyordum ama kitap siparişi verirken elim hiç onay kısmına gitmeyip sürekli sepetimde beklettiğim kitaplardandı. Bu durumu arkadaşımla konuşurken ben sana alacağım dedi. Ve geçen yaz bu kitap elime geçince büyük bir merakla okumaya başladım. Devamı için ; durriyekta.com

20 Aralık 2014 Cumartesi

2014 En çok okunan yabancı yazarlar

tamamen benim gözlemlememle oluşan bir liste. Bilmem sizde katılır mısınız ? Benim unuttuklarımı lütfen siz ekleyin. tabi liste için yine siteme gelmeniz gerekiyor. en çok sevdiğimiz yazarlar tıklayarak güncel listeye ulaşabilirsiniz.

18 Aralık 2014 Perşembe

AÖF SINAV SONUÇLARI

Kaç kişi bekliyor aöf sınav sonuçlarını ? Ayrıntılar ve sınav sonuçlarına kolayca ulaşabilceğiniz link için durriyekta.com bu adrese gelmeniz gerekiyor :) 

e hadi ne bekliyorsunuz :P

17 Aralık 2014 Çarşamba

bay j ve arkadaşlarını hala dinlemediniz mi ?

yok canım gerçekten dinlemediniz mi ? hele ki klasikleri sevip 80 ve 90'ların müziği bana hitap ediyor diyorsunuz ve hala dinlemiyorsanız hele ki eğlenceli sohbeti kaçırıyorsanız çok ayıp. Neler kaçırdığınızı görmek için durriyekta.com adresine tıklayınız.

16 Aralık 2014 Salı

YENİ YILDA KAR BEKLENTİSİ

Yeni yıl dan ne bekliyorsunuz gibi klasik bir soruya şu sıralar verebileceğimiz yanıt 'kar' olsa gerek. ankara da özellikle kar yağışına birkaç senedir hasret kalmış şekilde yazıyoruz. yeni yılda kar , yazının devamı için tıklayınız.

e hadi ama hala aranızda yeni siteye uğramamış olanlar ve ayağı alışmamış arkadaşlar var, bekleniyorsunuz :)

15 Aralık 2014 Pazartesi

haven 5. sezon finali

dizi sezonu yeni açılmışken bir çok dizi sezon finali yaptı hatta bir çoğu sezon arasına girerek izeliyicileri merakta bırakmaya devam ediyor.

 5 sezon'dur severek takip ettiğm haven dizisi de sezon finali yapanlardan.  Sezon finali ve yeni sezon bilgileri için yeni siteme durriyekta.com göz atmanız gerekiyor.

Ve hala çoğu arkadaşımın hayırlı olsuna gelmemesine ayrıca içerlediğimi belirtmeliyim :)

13 Aralık 2014 Cumartesi

NEDEN PEELİNG YAPMALIYIZ
Peeling bir çoğumuzun yapmaya üşendiği bir durumdur. oysa ki cilt temizliğinin vazgeçilmez unsurlarından birisi olduğunu çoğumuz bilsek bile yapma kısmında sorun yaşıyoruz.
belki düzenli peeling yapmanızı bu yazıyı okuduktan sonra karar verebilirsiniz.

Ve arkadaşlar bir süre sonra bu sayfayı tamamen kapatım yeni sitem de olacağım. bunun için sağ tarafta gördüğünüz google arkadaş çevrelerine beni eklemeyi unutmayın.

Ve yeni adresim de  dürriyekta.com  sizi bekliyorum.