10 Ekim 2011 Pazartesi

LANCELOT ÖLDÜ :(((

Lancelot ölemezsin, ölmemelisin daha guinever ile kaçıp arthuru sırtından vurmanız gerekiyordu sizin. Böylece gwen çirkin ördek yavrusundan kuğuya dönüşmeden seninle kaçıcaktı. Şimdi ne olacak kiminle kaçıcak?? Efsane bu şekilde gelişmiyordu?? Siz tv yapımcıları, senaristler ortada bir efsane var, bu efsane üzerinde oynayıp kendinizden bişiler katmaya çalışmayın, birşeyide özüne uygun yapın. zaten güzeller güzeli olması gereken gwen yerine çikin bi gwen koymuşsunuz üstelikte melez, zenci desem ırk ayırdımı yapıyor derler ama düşünelim lütfen amerika, ingiltere vs avrupa ülkeleri hala zencileri kabullenememişken nasıl olurda ortaçağda bir kral zenci bir hizmetçiye aşık olup onu kraliçe yapar ??? Bu 20, yüzyılda dahi olacak iş değil hala sizler o basbas bağırdığınız medeni ve çağdaş bir toplum oldunuzda bizimmi haberimiz yok acaba. Lancelot öldü ya bütün günüm bedbaht geçicek şimdi.......


(hayır burda post hazırlıyorum haşmet başımda iş istiyor benden, sabah sabah bir müsade et postumu yayınlayım döncem ben sana haşmetttt)

9 yorum:

 1. Günaydın..iyi haftalar..bilindik bir karakteri ancak sen okutabilirdin bu saatte..ki.. kir.. kikir..:)

  YanıtlaSil
 2. ya ne yapayım sabah sabah izledim diziyi sinirim attı lancelotu öldü görünce :)))))))

  YanıtlaSil
 3. Geçen sene hiç kaçırmadan izliyordum.
  Bu sezon hiç izlemedim.

  Gwen karakterini bende uygun bulmuyorum. Sonra düşünüyorum acaba çocukluğumuzdan beri kraliçe ve prensesleri hep dünya güzeli gördüğümüzden mi Gwen karakterini kabullenmekte güçlük çekiyoruz?

  YanıtlaSil
 4. ya mümkün aslında bizim yine çok güzel diye tasvir ettiğimiz leylanın da aslında çokta güzel olmadığı, hatta harun reşidin bu duruma şaşırmasından dolayı leyla'nın harun reşide cevabı sende mecnunun gözleri yokki beni onun gibi göresin olmuştu.

  YanıtlaSil
 5. Merlin'de hiç bir şekilde tarihe uygun degil senaryo. Dogru diye bildiklerimin hiç biri yok şaşırıyorum ya..neyse artık üzülme sen kitaplardan dogruyu takip edip bu diziyide görsel olarak izlicez :)

  YanıtlaSil
 6. aslı öyle de genç merlin olayını çok sevmiştim mesala, acayip sempatik bir tip ama lancelotun ölümü bütün tarihi değiştirdi.

  YanıtlaSil
 7. ne kadar ayıp sen post yazıcam diye uğraş bir saygı görme:)

  YanıtlaSil
 8. nabrut sorma ya sabah sabah dizi izlemişim post yazıyorum fatura soruyor bana :D

  YanıtlaSil
 9. ben de isyanlardayım. nasıl asil bir şekilde öldü ama, canım. atıverdi kendini öylece.
  hak etmemişti :(

  yeni bölümler nasıl tat verecek bilmiyorum artık.

  geri kalanlar için de ağzına sağlık, pek güzel söylemişsin.

  YanıtlaSil