14 Temmuz 2011 Perşembe

FACEBOOK'MU FACEBOK'MU ???????

Geçenlerde epey oluyor bir arkadaşım açtığı sergi için davetiyeleri facebook'ta bir etkinlik düzenleyip ordan paylaşım yapmış, davet ettiği insanlar da katılıp katılamayacağını bu etkinlik üzerinden haber veriyor, aynı arkadaşım yaklaşık 10 senedir tanırım kendisini sergisine neden gelmediğimi sordu, ee dedim arayıp çağırdınmı sergim var diye, facebooktan yayınladım artık insanlar düğün davetiyelerini bile faceden yayınlıyor haberin yokmu dedi :)) evet var olmasına var ama nedir bu facebook çılgınlığı hayatımız her daim içinde olmak zorunda mı?  Sosyal paylaşım siteleri tamam hoş iyi güzel insanları yaptıkları paylaşımlardan belki daha iyi tanıma fırsatı yakalıyorsunuz, değişik düşünce yapısına sahip insanlarla belki tanışıyorsunuz bilmem ne ama bir şeyinde suyunu çıkarmamak lazım, şahsi düşüncem artık facebook'un facebok olduğu yönünde.
Son günlerde bakalım twit modası çıktı herkes de bir twit çılgınlığı baş gösterdi, tabi bunda medyanın da payı büyük izlediğimiz her tv programının altında bize twitten mesaj atmak için twit adresimiz şudur......  iyi de ben twit kullanmıyorsam ne yapacağım size mesaj atmak için twitter adresimi alacağım. Sevmiyorum sizi sosyal paylaşım siteleri, kullanıyormuyum ??? evet  facebook kullanıyorum,  geredikçe, suyunu çıkarmadan.

8 yorum:

 1. aynen senin fikrindeyim, geçenlerde bir yerde okudum kendisini face'den düğününe davet eden kişiye o da çeyrek altın resmi bulmuş ve de o da ona bu resmi yollamış :))

  YanıtlaSil
 2. esindi ; :)))))))))) çok iyi yapmış

  YanıtlaSil
 3. ne facebook, ne twitter...hiç birini kullanmıyorum
  ilgimi de çekmiyor açıkçası
  ben de aynı fikirdeyim
  herşeyin suyunu çıkarmada üstüne yok şu insanoğlunun

  YanıtlaSil
 4. benim facebook da twitter da var zamanım gereği mecburiyetten biraz da...habersiz kalmamak adına lakin facem sürekli kapatılıp açılıyor :) lazım oldukça açıp sonra kapıyorum tekrar silmek mümkün olmadığından böyle bir sistemi yok kör olasıcanın :) teşekkür ederim bu çok güzel paylaşımın için...

  YanıtlaSil
 5. aynur ne güzel uzak kalmışsınız
  dilara; evet ya kapanınca bir daha açılmasa bizde tek tuşla kapatıp kurtulsak :)

  YanıtlaSil
 6. ben bununda bir moda akımı oldugunu zaman içinde ilgiyi yitireceğini düşünüyorum.facebook ilk açıldıgında hepimiz deli gibi tarla sürer çilek eker toplardık sonraları kabak tadı verdi oynamadık..şimgilerlde google+ çıktı sonra yeni bişiler daha çıkar izleyip görücez...

  YanıtlaSil
 7. :) bokunu çıkardılar bokunu
  -
  hemera

  YanıtlaSil
 8. hemera :) aynen
  cahil bakalım neler çıkcak daha

  YanıtlaSil