8 Temmuz 2011 Cuma

THE BUCKET LİST

The Bucket List  2007 yapımı bir film. Epeydir izlemek istediğim bir filmdi ama araya sıkışığa getirmeden rahatça izleyebilceğim bir zaman bekliyordum geçenlerde böyle bir vaktim oldu çok şükür. Aslında afiş herşeyi anlatıyor  başrolde Morgan Freeman ve Jack Nicholson olurda kötü filmmi olur. Gerçi ben Morgan Freeman hayranıyım en sevdiğim zenci aktördür, 2, Denzel Washington :) Oynadığı her film kaliteli buda nedir diye izlemiyorsunuz ben biliyorum ki Morgan Freeman varsa film izlenir. Esaretin Bedeli unutulmaz filmleri arasında. Filmin konusu kısaca; Hastane de tanışan bu iki adamın sürtüşmeleri bir süre sonra dostluğa dönüşür, doktorlarda vakitlerinin az kaldğını söyleyince ölmeden önce yapılacaklar diye bir liste çıkartırlar, mantık aramadan herşeyi yazarlar. Jack Nicholson zengin iş adamı, para kaynağı yani, o yer senin bu yer benim başlarlar gezmeye, devamını öğrenmek için filmi izleyin artık :))  

8 yorum:

 1. jack nicholson varsa zaten kalitesini sorgulamaya gerek yok heleki sende izleyip beğendinse balıklama atlanabilir bir filmdir ;)

  YanıtlaSil
 2. Hımmm güzele benziyor. Tatilde izlerim inşallah :D

  YanıtlaSil
 3. Bu filmi seviyorum. Bu arada mimlendiniz. :)

  http://izlerseslervedegoruntuler.blogspot.com/2011/07/sagolsun-erdi-karadeniz-laf-aramzda-bu.html

  YanıtlaSil
 4. ASSAHARA mutlaka izle çok seversin
  elif hemen bakıyorum mime :)

  YanıtlaSil
 5. izlemiştim güzel filmdi gerçekten.Zaten jack nicholson peformansı her filmde etkiler beni bir de şöyle düşünürüm bizim aktör ve aktristlerin daha yiyecek çok fırın ekmeği var sizce de öğle değil mi?

  YanıtlaSil
 6. nil kesinlikle haklısın, türk sinemasında beni etkileyen aktör şener şen'dir diğerlerinin üzerine bir rol yapışıyor sonra sürekli aynı adamı izliyorsunuz

  YanıtlaSil
 7. izledim ben bu filmi, güzeldi :)

  YanıtlaSil