3 Mayıs 2011 Salı

Geç kalmış bir mim hikayesi :)

Sevgili amak-ı hayal beni mimlemiş sağolsun,  yazmak fırsatım ancak oldu. Benim blogumu arkadaşım assahara  açtı aslında. tuba  ve assahara kendileri reelden arkadaşım olurlar ikisi de blog aleminin aranan yüzleri olmuşlardı. sanırım önce tuba demişti sende blog açsana diye ama ben uğraşamam diye açmamıştım. Sonra bir gün assahara sana da blog açalım dedi, o zamanlar ben tamamen kendimi kurtulmak isteyipte kurtulamadığım bir olaya kaptırmıştım, assahara sana da blog açalım ortamı güzel vs diyerek beni teşvik etmişti,  daha sonrasında onunla hurralı bir blog açma olayına giriştik, ben biraz uğraştım yapamadım :)) assahara el attı sağolsun herşeyi ile ilgilendi aslında bloğumu tamamen o açtı, sonrasında bana teslim etti. bloğumu açtıktan sonra her iki arkadaşımda hem tuba hem assahara yanımda oldular bu mim sayesinde onlara bir kez daha teşekkür ediyorum, böyle bir fırsatı bana verdiği için amak-ı hayale de teşekkürü bir borç bilirim :))

                                                                         ..Son..

7 yorum:

 1. :) Amanınnnnnnn ne demek. Sensiz ben adım atamam artık bilirsin :D:D:D Sen nerde ben orda, ben nerde sen orda :) Çokta iyi yaptın blog açmakla. Hayatını kayıtlara alıyorsun. On yıl sonra bu yazılanlar ne güzel bir anı olacak bence.

  YanıtlaSil
 2. :))) desene tam mimlendik hayatımız kayıt altında :D:D

  YanıtlaSil
 3. :) Lütfen acilen yaz bitmden bişilerde kayıt altına alınsın :D

  YanıtlaSil
 4. İyide yapmışlar ne güzel hep birlikteyiz burada dertlerimizle sevinçlerimizle her anlamda ortak bişeyler bulduğumuz biyer burası :) sakın ayrılma o yüzden :)

  YanıtlaSil
 5. ne güzel iyi ki seni ikna etmişler:)

  YanıtlaSil