12 Şubat 2011 Cumartesi

BLOGU KAPATIYORUM

ARKADAŞLAR KISA SÜRESİR ARANIZDAYIM BİRÇOK PAYLAŞIMIMZ OLDU AMA BENDEN BU KADAR DİYORUM.  BLOĞUMU KAPATIYORUM ARANIZDA GÜZEL YORUMLARIMIZIN OLDUĞU ARKADAŞLAR VAR HEPİNİZE TŞK EDİYORUM SEVGİYLE KALIN HOŞCAKALIN..

14 yorum:

 1. niye kapatıyorsun ki dursun biraz zaman geçsin gene gelirsin:))

  YanıtlaSil
 2. canım herşey gönlünce olsun..

  YanıtlaSil
 3. Üzüldüm :( peki sebep?canını sıkan birşey mi oldu?

  YanıtlaSil
 4. aman allahım neden gidiyosun sebebi nedir merak ettim:(( oysaki paylaşımlarını seviyordum, arkadaşlığın iyi gelmişti bu alemde..çok üzüldüm ama saygı duymaktan başka yapacak bişeyim yok tabi...sevgiyle kal

  YanıtlaSil
 5. hayırdır dürr-i yekta biri canını mı sıktı? Sakin ol arkadaşım ne güzel paylaşımlar yapıyorsun bizde okuyoruz. nereye şimdi?

  YanıtlaSil
 6. Ölümün soğuk yüzünü yaşadım bu hafta geçen yazmıştım ağır hastamız var diye vefat etti cuma günü, dün yani. ölenle ölünmüyor elbette ama birden net alemi bomboş geldi ölüm gibi bir gerçek peşimizdeyken düşünmeden, sadece duygusal modda alınmış bir karar diyebilirim. sizlere çok alıştım aslında nehir ida, meyra, pınar, lâ, hayatın süs payı hepinize.

  YanıtlaSil
 7. başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun, burada birbirimize her zaman her konuda destek oluyoruz, sevincimizi, kederimizi paylaşıyoruz...dediğin gibi duygusal modda alınmış bir karar inş. aramızda olmaya devam edersin

  YanıtlaSil
 8. nesli; amin allah razı olsun inş

  YanıtlaSil
 9. Kararını verdikten sonra bizlere pek bir laf düşmez ama sen bir kere daha düşün canım.. Gerçekten blog yazmak terapinin farklı bir çeşidi gibi.. Umarım herşey gönlünce olsun ve başınız sağolsun..Sabırlar diliyorum..

  YanıtlaSil