22 Ocak 2011 Cumartesi

Kütüphanemden Seçmeler 1


Küçükte olsa bana göre değerli eserlerin yer aldığı kütüphanemi sizlerle paylaşmak istedim. Şimdilik 10 a yakın kitap seçtim bu kitapların her birini sizlere tek tek anlatacağım eğerki aramızda benim gibi  kitap kurtları varsa beğendiğiniz yada almayı düşündüğünüz kitaplar için ön fikir sahibi olabilirsiniz.

8 yorum:

 1. çok iyi yapmışsın tek tek anlatmak iyi fikir

  YanıtlaSil
 2. Fotoğraftakilerse ikisini okumuşum sadece, merakla bekliyorum...

  YanıtlaSil
 3. Ne iyi düşünülmüş..iyi ki düşünülmüş.
  Büyük bir merakla bekliyorum...
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. Merhaba!
  Bloguma yaptığınız ziyaret için teşekkür ederim.Kitapları anlatmanız çok iyi fikir.Almadan önce benim için ön bilgi oluyor.Not ediyorum, kitap alacağım zaman notlarımın içinden seçim yapıyorum.Dolayısıyla blogunuza tekrar uğranacak inşallah.

  YanıtlaSil
 5. Kitaplarımız dostlarımızdır...

  YanıtlaSil
 6. yorumlarınız için teşekkür ederim İskender pala ile başlamayı düşünüyorum anlatıma divan edebiyatı okumayı sevenler varsa iskender pala doğru isim bence

  YanıtlaSil
 7. selamun aleyküm blogunuz hayırlı olsun...

  kitaplar güzeldir,

  kafka ,sartre,camus...üçü bir arada , selahattin yusuf da okuyor olmalısınız :)

  hasılı murat menteş de ayrı bir yerde...

  YanıtlaSil
 8. Nisa; :) aleykum selam çok teşekkür ederim. Selahattin Yavuz'u henüz okumadım ama kanal 24 de kafa dengi diye programları vardı yeni sezonda pek takip edemedim ama o programdan biraz biliyorum. Kafka , Sartre, Camus tanımanıza sevindim onlar biraz kıyıda köşede kaldığı için kimsenin dikkatini çekmez diye düşünmüştüm.. Murat Menteş ise kelimelerle oynamasına bayılıyorum ve 3. kitabını merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil