25 Ocak 2011 Salı

Bir Günün Anatomisi

Bir  günün anatomisi buyrun karşınızda ;

Sabah 6,30 da kalkıp bu saatlere kadar  çay poğaça ve nette sörf  yaparak afyonumun patlamasını beklemek. Zira çalışabilmem için kendime gelmem ve sersemliğimi atmam lazım :P 11,30 öğle yemeği vakti yaklaşık yarım saat sonra ya tekabül ediyor buda. Ee tabi sonrası yemekten sonra olmazsa olmazım türk kahvesi keyfi yapmak, yemekten sonra çok iyi gidiyor tavsiye ediyorum. Saat oldumu 12,30 e bir de namaz molası verelim çalışmaya başlamadan önce 1’e kadar öğle tatili nede olsa :), Alın size saat 1 , ufaktan ufaktan işe girişeyim arka fonda da ruh halime uygun müzikler olsun ki adapte olmam kolay olsun. Hem çalışırım, hem bloğuma bakarım hem de sitelerime bakarım tabii arada msn’den arkadaşlara lafta yetiştiririm malum bir kadın aynı anda bir çok şeyi yapabilme yeteneğine sahiptir bence bu genlerimizden geliyor.  Off saat 3 olmuş yeter bu kadar çalışmak deyip birazda kitap okusam artık birde çay alayım yanına hem okur hem içerim. Saat 4 oldu acıkır gibi oldum sanki ıvır zıvır yeme vakti aynı zaman da netten bişiler izleme vakti site ismi verip reklam yapmak gibi olmasın ama yabancı dizi fanatiğim aynı zamanda aranızda varsa yabancı dizi izlemeyi sevenler irtibata geçelim bayağı da kapsamlıyımdır bu konuda. Aaaa saat 5 olmuş e yeter bugünlük bu kadar çalışma artık eve gitme vakti. Sabaha görüşürüz canım ofisim :)))

Eee benim bir günüm değil her günüm hemen hemen böyle ya sizinki ????

15 yorum:

 1. :)) Ahh canım benim bu kadar yoğunlukta hangi arada çalışıyorsun onu göremedim ben :D Şu lafına katılıyorum bu arada, kadınlar aynı anda bir sürü şey yapabilirler. Bakınız Dürr-iYekta :D Bakınız asahhara :) Ahh bide cumaları beklemek var hafta içi :D:D:D

  YanıtlaSil
 2. :)))))))))) Mübarek Cuma günü hepimizin iple çektiği bir gün malum duaların kabul olduğu gizli bir vakit saklar içinde tabi daha başka cumanın faziletide var cuma gelsin bu konuya değinirim ben hatırlattığın iyi oldu :D

  YanıtlaSil
 3. ben de çok yoruluyorum çalışırken çoooook :)

  YanıtlaSil
 4. küçük mucizenin peşindemi yoruluyorsunuz :)

  YanıtlaSil
 5. sizin şirkette eleman arıyorlar mı:)

  YanıtlaSil
 6. taliplisi çok sıraya girin bence :)

  YanıtlaSil
 7. 5 yıldır çalışıyorum hiç şöyle bir gün geçirmedim. imrendim doğrusu :) Allah ın sevdiği kulları arasındasınız sanırım :)

  YanıtlaSil
 8. bi maşallah desenizde nazarınız değmese :) ama istemekle alakalı birazda ben hep böyle iş istedim rabbim verdi kırmadı sağolsun :)

  YanıtlaSil
 9. günler yetmiyor insana dimi bazen...

  YanıtlaSil
 10. ewet hele de zaman o kadar çabuk geçiyor ki

  YanıtlaSil
 11. günü bitirmek için 5 erken değil mi??

  ben de yazayım en kısa zamanda bir günümün nasıl geçtiğini :D

  YanıtlaSil
 12. devlet memuru zihniyetinde çalışıyorum :D biraz kendime de vaktim kalsın demi ama iş çıkışı :)

  YanıtlaSil
 13. böyle bir iş bulayım ,tükanı kapatırım anında ayol

  YanıtlaSil
 14. neval; gel beraber çalışalım.

  YanıtlaSil